kadının cinsel zevkini artıran beslenme türü

kadının cinsel zevkini artıran beslenme türü

Orgazm şehvetli zevk, zaman durdurmak gibi görünüyor özgü bir keyif ezici vahiy olarak vücut tarafından yaşanır. Orgazm, yeni bir iletişim türünü deneyimlemeyi ve özel bir bedeni ve ruhani füzyonu harekete geçirmeyi seven ortaklara izin verir. Bu ekstazi hissi içinde, ikisi füzyonda öz kimliklerini kaybeder ve her zamankinden daha fazla bir hale gelir .

Orgazmik deneyim insandan insana farklıdır , çünkü orgazmın yoğunluğu duruma, içeriğe ve özellikle de yaşamın evrelerine bağlı olarak farklı olabilir.

Vücudunu daha iyi bilen ve memnun hissetme ya da hissetme konusunda utanmayan ya da utanmayan kadınlar orgazma daha kolay ve daha hızlı ulaşırlar ancak kadınlarda cinsel hazzı arttırabilecek bir diyet vardır: orgazm diyeti.

Orgazm diyet

İki nörotransmitter, dopamin ve serotoninin dengesini yeniden tesis ederek vücuttaki testosteron düzeyini arttırabilen bu gıdaların seçimini sağlayan bir diyet vardır .

Cinsel reaksiyonlar ile diyet , cinsiyet ve vücut kimyası arasındaki bağlantı üzerine birçok çalışma yapılmıştır . Elde ettikleri sonuçlar protein, çinko, magnezyum açısından zengin gıdalar tüketmenin önemli olduğunu göstermektedir, çünkü bunlar kandaki testosteron seviyelerini artıran temel unsurlardır .

Orgazm diyeti için neye ihtiyacın var?
multivitaminler
Balık yağı kapsülleri
kalsiyum / magnezyum / çinko
C vitamini
İzlenecek adımlar şunlardır:

Artan libido olan kadınların kanda daha yüksek testosteron seviyesi vardır . Diyet yoluyla kandaki testosteronu artırabilmek için daha fazla protein tüketmeniz ve magnezyum ve çinko içeren ürünler kullanmanız gerekir .
Dopamin , beyinde hoş duyumlar veren maddedir. Bu nedenle de orgazmik diyet biz aracılığıyla dopamin üretmeye beyni uyarmak için gereken omega-3 , esansiyel yağ asitlerinin bir kategori balık ancak vücutta varlığını artırmak için özellikle içerdiği kapsülleri almak zorunda balık yağı ve bitter çikolata .
Seks yaparken çok fazla serotoninin zevkimizi olumsuz etkilediğini biliyor muydun ? Serotonin seviyelerini azaltmak için, fast food yemeyin ve libido için mucizevi olarak kabul edilen ginseng, kafein, nikotin ve ginko biloba almayın.

Ama orgazm diyeti nereden geliyor?

Bunu bulmak için, arabada sürerken hoş bir dikkat çekici bulduğunu iddia eden Marrena Lindberg , küçük bir gerginlik egzersizi sayesinde. Lindberg, bir gün arabada yorgun vücudu gererken, pelvik kasların (işitmeyi geri çağıran vajinal kaslar), daha önce hiç yaşanmamış garip, hoş algıları deneyimlediğini hissetti. Lindberg sadece hamilelik ve yanında pelvik egzersiz egzersizleri bir dizi ortaya çıkmıştı morina karaciğeri yağı tonik diyet . Vajinaya uygulanan beslenme ve fiziksel egzersizler arasında bir bağlantı olduğunu düşünmekMarrena, uzman uzmanların titiz kontrolü altında çeşitli deneyler ve çeşitli testlerle konuyu derinleştirmeye karar verir. Sonuç ” Orgazm Diyet ” dir.

30 Mart 2018 - 18:07

ReGoR

149 views

1 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

  Uyuşmazlık Çözümü Becerileri

  02 Nisan 2018

  100 views

  Uyuşmazlık Çözümü Becerileri

  Uyuşmazlık Çözümü Becerileri Çatışmaları Fırsatlara Dönüştürecek Becerilerin Oluşturulması Çatışma herhangi bir sağlıklı ilişkinin normal...

  İlişki Yardımı

  02 Nisan 2018

  126 views

  İlişki Yardımı

  Sağlıklı, güvenli bir romantik ilişki yaşamda süregelen bir destek ve mutluluk kaynağı olabilir. Sağlığınızın tüm yönlerini, fiziksel ve zihinsel...

  Yaşlılıkta seks – vücudu yenilermi?

  27 Mart 2018

  134 views

  Yaşlılıkta seks – vücudu yeni..

  Yaşlılar bile rahat beraberlikte. Birçok genç, 60 yaşın üzerindeki cinsel ilişkinin artık mümkün olmadığına inanmaktadır . Yani seks daima gençlerle...


Haydi Sende asilsohbet.net Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi asilsohbet.net

Neden Biz!

 • Kaliteli
 • Daimi
 • Eglenceli
 • Seviyeli