Kızlarla Nasıl Sohbet Edilir ve Aşklarını Kazanma

yorum yok
214 views okuma
18 Mart, 2019
canlı sohbet

Birçok insan, sohbet ederken kızlarını sevgisini kazanmaya ikna etme problemleriyle karşılaşır. Bazı insanlara bu tamamen şanssız ve bazılarına ise ciddi sıkı çalışmalardan geçiyor. Pek çok insan bunun yeni olacağını ve kıza onu sevdiğini söylediğini düşünüyor. Bundan daha fazlası. Zengin kızlarla sohbet etmek ve onların aşkını kazanmak birçok şeyi içerir. Bunlardan bazıları burada tartışılmaktadır.

Bir etkileyici nick seçin: Düşünmeniz gereken ilk şey bir alıcı nickdir. Bakıcı, Umutsuz, Romeo, loverboy, tony4luv, sekyboy vb. Gibi isimler zorlayıcıdır. Bir kız bu isimleri gördüğü zaman, gerçek aşka çıkanlar olduklarını çoktan bilir. Fakat bir kız Redline, umut-sokagı, Yussuffbello gibi isimler gördüğünde, bu isimlerle bir ilgisi olmasını istemez. Aşk ve buluşmak isteyen sohbet odasına veya gruba gidin. Aşkı arayan kadınları veya kızları arayın ve ilk hareketinizi başlatın.

Doğru giriş:

 Uygun bir girişle davet edin, Merhaba! Selam, 30 / M / MD (ASL, yaş, cinsiyet ve konum) ve yanıtını bekleyin. O da size ona yardım vererek cevap verecektir. O zaman ona kendinden, medeni halinden, mesleğinden ve diğerlerinden daha fazla bahset. Ne sevdiğini ve ne hakkında konuşmayı sevdiğini ondan öğren. Bu sizi tam olarak onun için sahip olduğunuz şeye götürecek. Bu aşamada, ona e-posta adresinizi ve telefon numaranızı verin. Sisteminizde mevcut varsa, onunla fotoğraf alışverişinde bulunun ve web kamerasına gidin. Ona ilişkiler, buluşma, sevgi hakkında önde gelen sorular sorun. Cevabını izleyin. Bu ilk aşamada, bir arkadaş için ona ihtiyacın olduğunu söyle.

İkinci toplantıda, endişeleri hakkında daha fazla konuşun ve daha fazla konuşun ve sorununa bir çözüm bulun. Bu onun seninle daha fazla ilgilenmesini sağlayacak.

Üçüncü sohbet, ona aşkına ihtiyacın olduğunu söyle ve tepkisini izle. Gerekirse onu ikna etmeye çalış.

Ona,  olan sevginizi dile getiren düzenli çağrılar verin, e-posta iletilerinizi, metin iletilerinizi sevin ve ona hediyeler gönderin. Ona değer verdiğini bilmesini sağla. Son olarak, paranızın karşılığını alabilirseniz bir ziyaret düzenleyin. Alternatif olarak, yakındaysa evinize davet edin.

Sohbette Bir Kız Nasıl Etkilenir?

Sanal bir çağda yaşıyoruz. İnsanlar, insanlarla tanışmak için Facebook’a veya diğer sohbet araçlarına gitmeyi sever. Ayrıca, çevrimiçi randevu son yıllarda öncekinden daha popüler hale geldi. Hatta çevrimiçi olarak bazı kızlarla tanıştınız ve onlarla sohbet etmeye çalıştınız mı? Bir kızı etkilemenin gizli ipuçları nelerdir?

İşte bir ipucu listesi; onları okuyarak ve öğrenerek, bir kızı sohbet yoluyla etkilemek için bir uzman olacaksınız.

Facebook’unuzu tasarlayın

Blogunuzu, bazı aşk şiirlerini, nerede olduğunuzu gösteren fotoğrafları, parlak ve maceracı şeyleri nasıl sevdiğinizi gösteren bazı içerikleri içeren Facebook’unuzu düzenleyebilir ve tasarlayabilirsiniz, tabii ki daha da önemlisi, kişinize kısa bir açıklama vermek için etkileyici bir başlığa ihtiyacınız var senin. Ancak, Facebook’unuzu çok fazla kelime veya resimle tasarlamayın ve potansiyel okurların veya kızların sizin karmaşık olduğunuzu ve bir insan olarak gösterildiğini hissetmelerini sağlar.

Sohbetten emin olun

Sanal toplulukta birini bulursanız, onu Facebook’unuza gitmeye davet etmeye başlayabilirsiniz. Mobil sohbet ederken akılda bulundurun, fiziksel bir varlığınızdan edinebileceğiniz hisler çok farklı. Çevrimiçi büyüleyici veya neşeli bir sohbet tutumu aslında kişinin aynı kişiliğe sahip olduğu anlamına gelmez. Kişinin öteki ucunda hangi kişiliğe sahip olursa olsun, kızı diğer tarafta etkileyici ve korkutucu bir adam olduğuna ikna etmek için sohbet etme konusunda kendinize güvenmelisiniz.

Sohbette ilginç ol

Kızlar erkekleri kendi boynuzlarını aşırı şekilde tootlamaktan hoşlanmazlar ve tüm sohbet boyunca ilgisiz ve sıkıcı konuşmayı sevmezler. Kızın neyle sohbet ettiği hakkında meraklı olun, kızdan daha fazla ilgi görmenin en iyi yolu, onunla bağlantı kuracağından ve sizinle daha uzun süre çevrimiçi kalmaya istekli olduğunuzu, böylece şahsen fiziksel bir toplantıya çıkabilirsiniz.

Sohbette sevecen bir adam olun

Kızı çok uzun süre tutamazsın ya da çok yorgun olacak ve bir dahaki sefere seninle sohbet etme ilgisini kaybedecek. Her zaman sohbete ilgi duyan bir adam olarak, iş veya çalışma hakkında duygularını sorabilir, işte stresli hissediyorsa onu neşelendirebilir ve eve güvenli bir şekilde gitmesini hatırlatabilirsiniz. Bütün bu tutumlar, sizin sıcak ve sevecen bir adam olduğunuzu gösterecektir.

Sohbette meraklı bir adam ol

Bir web kamerası sohbeti ikinizi de iki taraftan daha yakından çeker. Ve bu demek oluyor ki, kız sadece önünüzde duruyor, heyecanlı hissedebilirsiniz ve ona dokunup öpüşmek için bir dürtü hissedebilirsiniz. Ancak, onu web kamerada görecek kadar aceleye getirmeyin, ancak gerekli olduğunu hissettiğinde bir ilişki kurduktan sonra ekrana gerçek yüzünü koyacaktır.

Genel olarak, bir kızı sanal bir toplulukta sohbet yoluyla etkilemek maceracı bir yaşam deneyimidir. Günümüzde birçok erkek kız arkadaşını veya partnerini bulmak için çevrimiçi olmak istemektedir. Ama kendini her zaman kimseye güvenmediğine ve naif davranmayacağına karşı uyarmalısın. İkiniz de her zaman birbirinize gerçekten büyüleyici olduğunuzu göstermelisiniz. Sonunda ikiniz de birbirinizi kazanacak ve bir gün birlikte olacaksınız!


ReGoR

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Kolayca Arkadaş Bulma

Sohbet Odaları çok uzun zamandır etrafta ve yeni arkadaşlar edinmek için ...

ücretsiz sohbet

Batılı kızlar yakışıklı Türk erkeklerle tanışmak için Türkye'yi ziyaret ...

lezbiyen sohbet odaları

Çarşamba gecesi, dışarıda yağmur yağıyor ve siz başka bir kadını hayal ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?