Kolayca Arkadaş Bulma ve Çevrimiçi Sohbet Odalarında Başarılı Olma

1 yorum
455 views okuma
16 Nisan, 2019
Kolayca Arkadaş Bulma

Sohbet Odaları çok uzun zamandır etrafta ve yeni arkadaşlar edinmek için harika yerler. Odalarda harika bir deneyim yaşamak için birkaç ipucunu göz önünde bulundurmanız gerekir:

Ortak İlgi Alanları Arayın

Bir sohbet odasına katılmadan önce, odanın ortak ilgi alanlarına sahip üyeleri olup olmadığını araştırmanız ve tanımlamanız gerekir.

Güvenli tarafta olmak için, sizinle aynı bölgede yaşayan, ortak bir hobisi olan, aynı kulübe ait olan ya da aynı okula giden üyelerin bulunduğu bir odaya gitmelisiniz. Bu şekilde tartışacak bir şeyin olacak ve kolayca arkadaşlık kuracaksın.

Dürüst ol

İlişkiye girmek istediğiniz ilginç birini bulduğunuzda, kendinize dürüstçe kendinizi tanıtmalısınız. Kim olduğun ve nereden geldiğin konusunda dürüst olmalısın.

Dürüst olmak güzel olsa da, özel bilgilerinizi ifşa etmemelisiniz. Örneğin, adresinizi ve telefon numaranızı ifşa etmemelisiniz. Nereden geldiğini söylerken, sadece şehrinden bahsetmelisin. İsminizi verirken, sadece adınızı veya diğer isminizi vermelisiniz.

Özel Olarak Sohbet Et

Bağlantı kurduğunuz kişi size açıksa ve sohbet etmeye istekliyse, özel olarak sohbet etmelisiniz. Bu, yalnızca sohbet odasını kullanmanız gerektiği anlamına gelir; e-postanızı veya telefonunuzu kullanmamalısınız.

E-postanızı veya telefon numaranızı diğerine vermekten çekininceye kadar özel olarak sohbet etmeye devam etmelisiniz. Arkadaşlığınızı geliştirmede yardımcı olacağını düşünüyorsanız, fotoğraf alışverişi yapabilirsiniz.

İlişkiyi başka bir seviyeye taşımanız gerektiğini düşünüyorsanız, telefonda diğer kişiyle konuşmayı düşünmelisiniz. Telefonu kullanırken yalnızca cep telefonunuzu kullanmanız gerekir (yeni bir Sim kart kullanarak).

Sahip olduğunuz diyaloga bağlı olarak, arkadaşlığın ilerlemesini, sohbete devam etmesini veya tamamen bitirmesini isteyip istemediğinize karar vereceksiniz.

Buluştuğunuz Yerde Dikkatli Olun

Yeteri kadar sohbet ettikten sonra ve tanıştığınız kişiyle tanışmak için rahatsanız, tanıştığınız yer konusunda dikkatli olmalısınız. Genel kural olarak halka açık ve açık bir yerde buluşmalısınız. Mümkünse yanınıza bir arkadaşınızı veya ailenizi getirmelisiniz. Ayrıca görüşmekte olduğunuz kişiden bir arkadaşınızla ya da aile üyenizle gelmesini istemeniz gerekir.


Bir önceki yazımda « makalem var.
ReGoR

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Online Video Sohbetin Avantajlarını Keşfetme Online sohbet, metin, ses ve ...

ücretsiz sohbet

Batılı kızlar yakışıklı Türk erkeklerle tanışmak için Türkye'yi ziyaret ...

canlı sohbet

Birçok insan, sohbet ederken kızlarını sevgisini kazanmaya ikna etme ...

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

  • […] işyerinden arkadaşlar edinerek tek bir alanda arkadaşlık kurmak zorunda kalmışlardır. Fakat Kolayca Arkadaş Bulma ve Çevrimiçi Sohbet Odalarında Başarılı Olma chat ortamlarının insanlara sunmuş olduğu […]

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?