Kadınlarda Cinsel Uyarılma

yorum yok
250 views okuma
25 Mart, 2019
İlişki ve Orgazm

İlk seksimde bir şeylerin olduğunu biliyordum. Hiçbir şey hissetmedim. Ortağım boşayana kadar ilişkiye girdim. Her şeyin bir aldatmaca olduğu sonucuna vardım. Ancak toplumumuzdaki cehaletten dolayı, üretim devam etti: orgazmik kadınların ve yetişkinlerin cinsel hayatındaki günlük yaşamdaki zorba imajları ve hesapları.

Genç olduğumdan beri seks hakkında merak ediyordum. Yazmam için beni gerçekten motive eden şey, deneyimim ile kadınların cinselliğinin toplumda tanıtılması arasındaki büyük fark oldu. Bravado’dan şüphe etmeye devam ettim ama hepsini çözmek için zamanım olmadı. Neyin yanlış olduğunu anlamak istedim, böylece doğru koyabilirim. Ancak konuştuğum terapistler son derece belirsizdi. Sadece seksten hoşlanmam gerektiği söylendi. Fakat hiç kimse bir kadının neden bu deneyime sahip olmadığını açıklayamadı.

Sonunda, zamanım olduğunda, kadınlara, sahip olmaları gereken bu orgazmları bildiğimi sormaya karar verdim. Çok azı yorum yapmaya istekliydi. Fakat Orgazm fikirlerinin Erotizm veya fantezinin tadını çıkarmasıyla ilgisi yoktu. Duygulardan ve sevişmekten bahsettiler. Kadınların orgazma neden olan uyarılmanın nasıl sağlanacağı hakkında hiçbir fikirleri olmadığı açıktı.

Erkeklerin seksten hoşlandığına dair birçok kanıtımız var, çünkü erkekler sekse öder (dolaylı veya dolaylı). Ancak kadınlar hiçbir şekilde cinsel tatmin için ödeme yapmazlar ve pornografisi kadınların hassasiyetlerini korumak için sansürlenir. Çiftler her zaman bir sevgilisiyle kadın orgazm hakkında soruyorlar. Kadınlar için mastürbasyon klinikleri var. Bu nedenle orgazmın kolay olduğunu iddia eden her kadının deneyimini ayrıntılı bir şekilde açıklaması gerekir. Bunu yaptıklarında, sevgi dolu bir ilişki içindeki duygusal deneyimlerden bahsettikleri açıktır.

Çalışmamı, ilgilenen kadınların (ve bu tür dürüstlükle başa çıkabilecek herhangi bir erkek) yararına kendi deneyimlerimle destekliyorum. Belirli erotik ve fiziksel uyaranların sonucu olarak orgazma nasıl ulaştığımı açık bir şekilde açıklayabilirim. Ayrıca, araştırmacıların kadınlara orgazm sorma konusundaki yanlış sonuçları çıkarmasının mantıklı nedenlerini de söyleyebilirim.

Başlarken çok utandım çünkü çok açık bir şeyi kaçırmam gerektiğini varsaymıştım. Terapistlerden ya da seks kılavuzlarından yardım almaya gittiğimde, tıpkı erkeklerde olduğu gibi cinsel aktivitenin fiziksel ve erotik uyarıcılarına da doğal olarak yanıt vermem önerildi. Kadınlar için bir konuda hiçbir şey ima eden kimse yoktu. Shere Hite, sahip olduğum deneyime sahip kadınlara tek referans olarak verdi. İlişki ve Orgazm hakkında blog yazan bir kadın, orgazm hakkında rahat bir konuşma yapmak için ona saat başına 25 dolar (artı masraflar) ödemem gerektiğini söyledi. Ve ben katılımcılar aramıyorum, sadece dürüstlük. 10 yıldır kadınlara bu orgazmları soruyorum. Çoğu kadın dilsizdir.

Kadınların kendilerine veya sevgililerine, kadınların orgazm için ne gibi kullandıklarını sorabiliriz. Bir kadın onu neyin açtığını açıklayamaz ya da seks istemesini istemediği için motive edemez. Orgazm mastürbasyon yapan bir kadın bile, yalnız mastürbasyon yaparken fanteziyi kullanması gerektiğini bilmesine rağmen, bir şekilde bir sevgiliyle uyandırılması gerektiğini varsayıyor.

Erkekler, kadınların seks ve orgazm hakkında konuşamayacak kadar utandığını söylüyor. Ama neden onlar olmalı? İşlevsiz olması gereken benim. Kadınlar çatışmadan kaçınmak için sessiz kalıyorlar. Bazıları, yalnızca kendilerine neyin faydası olacağını söyleyecek kadar siyasi. Diğerleri ise sadece cahil veya tecrübesizdir. Pek çok kadın, erkeklerin muhtemelen yerine getiremeyecekleri beklentileri ile büyük ölçüde tehdit altında. Kadınların çoğunun orgazm olduğu hakkında hiçbir fikri yok.

Diğer kadınlar ya çok korkuyorlar, çok deneyimsizler ya da soru sormaktan çok utanıyorlar. Uzmanlarla orgazm hakkında konuştuğum zaman, savunmacı oldular. Görüşlerinin sorgulanmadan kabul edilmesine alışkınlar. Seks hakkında açık bir tartışmaya istekli ya da istekli olan kimseyi, uzman veya başka türlü bulamadım. Cinsiyetten utanç, toplumumuzun cinsel cehaletinden kâr elde edenlere uygundur.

Herkesin kadın orgazmının harika olduğunu düşünmesi ironik. Gerçek şu ki, büyük bir hayal kırıklığı yaratıyor, çünkü bir sevgili ile oluşmuyor. Kimse duyarlı bir kadının deneyimine inanmaz. Deneyimlerinizin olamayacağını ima ediyorlar. Çok gerçeküstü. Diğer kadınların bunu asla deneyimlemediğini biliyorum. Kurmaca erkeklerin anlattıklarından memnunlar çünkü başka hiçbir şey bilmiyorlar. Ama onları kıskanıyorum. Orgazm deneyimi eşsizdir ve onsuz olmazdım. Yetişkin yaşamım boyunca duyarlılık deneyimim olduğu için minnettarım.


Bir önceki yazımda « makalem var.
ReGoR

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

ETİKETLER :

Benzer Yazılar

hamilelikte cinsel ilişki

Genel olarak, hamileliğinizin risk altında olduğunu ve reçeteli yatak ...

İlişki ve Orgazm

Eğer herhangi birimiz seks eğitimi alıyorsa (çoğumuz yapmıyoruz), verilen ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?